MedALE 2017 Ambasadorów ALE

70 przepisów oto jak zamienić białko w złoto 70 przepisów oto jak zamienić białko w złoto
Pofil FB Ambasador Team Wydarzenie DATA Medal kat. CZAS
1Ambasador ALE Angelika Mach Angelika Mach1 Second TeamBieg na Piątkę | PZU Maraton Warszawski24.09.2017ZŁOTO 00:16:28
2Ambasador ALE Angelika Mach Angelika Mach1 Second TeamOtwarte Mistrzostwa Polski Kobiet na 5km17.09.2017BRĄZ 00:16:39
3Ambasador ALE Angelika Mach Angelika Mach1 Second TeamX Bieg Gburów22.10.2017ZŁOTO 00:35:55
4Ambasador ALE Dominika KłodaDominika Kłoda1 Second TeamKleszczewska Szybka Piątka 5km30.09.2017BRĄZ 00:20
5Ambasador ALE Dominika KłodaDominika Kłoda1 Second Team1. Bieg Podkowy 5km01.09.2017ZŁOTO 00:19:36
6Ambasador ALE Katarzyna Golba Kasia Golba1 Second TeamTAURON Ultramaraton 64 km09.09.2017SREBRO 06:36:26
7Ambasador ALE Katarzyna Golba Kasia Golba1 Second Team7 Bieg Uliczny Jastrzębska Dziesiątka16.09.2017BRĄZK2000:37:07
8Ambasador ALE Katarzyna Golba Kasia Golba1 Second Team9 Bytomski Półmaraton17.09.2017ZŁOTO 01:23:55
9Ambasador ALE Katarzyna Golba Kasia Golba1 Second TeamIII Ogólnopolski Bieg Uliczny Niemodlińska Dycha30.09.2017BRĄZK2000:41:17
10Ambasador ALE Katarzyna Golba Kasia Golba1 Second Team11. PZU Bieg Trzech Kopców01.10.2017BRĄZ 00:50:47
11Ambasador ALE Katarzyna Golba Kasia Golba1 Second TeamII Nocny bieg po Pszczynie14.10.2017SREBRO 00:24:33
12Ambasador ALE Katarzyna Golba Kasia Golba1 Second TeamX Żorski Bieg Uliczny 15.10.2017SREBRO K2000:38:43
13Ambasador ALE Katarzyna Golba Kasia Golba1 Second TeamAlpin Sport Tatrzański Bieg pod górę21.10.2017BRĄZ  01:05:35
14Ambasador ALE Katarzyna Golba Kasia Golba1 Second TeamGliwicka Dycha22.10.2017ZŁOTO 00:41:22
15Ambasador ALE Michalina Mendecka Michalina1 Second TeamXV Mikołowski Bieg Uliczny23.09.2017ZŁOTO 38:17,28
16Ambasador ALE Michalina Mendecka Michalina Mendecka1 Second TeamCechini Muszyna Runek Run 17 km09.09.2017SREBRO 01:17:49
17Ambasador ALE Michalina Mendecka Michalina Mendecka1 Second Team7 Bieg Uliczny Jastrzębska Dziesiątka16.09.2017SREBRO 00:36:28
18Ambasador ALE Michalina Mendecka Michalina Mendecka1 Second TeamMini Silesia Marathon o Puchar Radia RMF 4,19530.09.2017ZŁOTO 00:16:02
19Ambasador ALE Michalina Mendecka Michalina Mendecka1 Second TeamAlpin Sport Tatrzański Bieg pod górę21.10.2017SREBRO 01:03:43
20Ambasador i Ekspert ALE Paulina Pawłowska Paulina Pawłowska1 Second TeamMistrzostwa Polski AZS 1500m20.05.2017SREBRO 04:30
21Ambasador i Ekspert ALE Paulina Pawłowska Paulina Pawłowska1 Second TeamAkademickie Misztrzostwa Polski 1500m26.05.2017BRĄZ 04:29
22Ambasador i Ekspert ALE Paulina Pawłowska Paulina Pawłowska1 Second TeamLekkoatletyczny Miting Gwiazd Radom 1500m 04.06.2017ZŁOTO 4.34
23Ambasador i Ekspert ALE Paulina Pawłowska Paulina Pawłowska1 Second TeamBieg Jacka 5km27.08.2017BRĄZ 17:53
24Ambasador i Ekspert ALE Paulina Pawłowska Paulina Pawłowska1 Second TeamPZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski - Finał Tamex Ekstraklasy03.09.2017BRĄZ 04:42
25Ambasador i Ekspert ALE Paulina Pawłowska Paulina Pawłowska1 Second TeamKrynicka Mila Finał08.09.2017BRĄZ 05:12
26Ambasador i Ekspert ALE Paulina Pawłowska Paulina Pawłowska1 Second TeamBieg Nocny na dystansie 7 km08.09.2017SREBRO 29:01:00
27Ambasador i Ekspert ALE Paulina Pawłowska Paulina Pawłowska1 Second TeamCechini Muszyna Runek 3 km09.09.2017ZŁOTO 10:31
28Ambasador i Ekspert ALE Paulina Pawłowska Paulina Pawłowska1 Second TeamBieg Kobiet - 600m09.09.2017ZŁOTO 01:50
29Ambasador i Ekspert ALE Paulina Pawłowska Paulina Pawłowska1 Second TeamV Energetyczna Dycha30.09.2017ZŁOTOK2000:39:05
30Ambasador ALE Sylwia Ślęzak Sylwia Ślęzak1 Second Team8. PKO Festiwal Biegowy - Zdroje Piwniczna 34km09.09.2017BRĄZK18-2903:39:18
31Ambasador ALE Sylwia Ślęzak Sylwia Ślęzak1 Second TeamV Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba 12,5km16.09.2017SREBRO 00:48:52
32Ambasador ALE Sylwia Ślęzak Sylwia Ślęzak1 Second Team7 Bieg Uliczny Jastrzębska Dziesiątka16.09.2017BRĄZ 00:36:55
33Ambasador ALE Sylwia Ślęzak Sylwia Ślęzak1 Second TeamMini Silesia Marathon o Puchar Radia RMF 4,19530.09.2017SREBRO 00:16:38
34Ambasador ALE Sylwia Ślęzak Sylwia Ślęzak1 Second TeamBieg jesienny im.red. Tomasza Hopfera 10km01.09.2017ZŁOTO 00:38.04
35Ambasador i Ekspert ALE Paulina Pawłowska Paulina Pawłowska1 Second Team 4 dychy do maratonu 09.04.2017SREBRO 00:36
36Ambasador ALE Angelika Mach Angelika Mach1Second Team39. PZU Maraton, Bieg na 5 km24.09.2017ZŁOTO 00:16:28
37Ambasador ALE Dominika KłodaDominika Kłoda1Second TeamII Bieg Pieczonej Pyry 5km24.09.2017BRĄZ 19:47:00
38Ambasador Katarzyna Pakulska Katarzyna PakulskaAdalight-Arealamp Górska etapówka MTB Bike Adventure 1-4.07.2017ZŁOTO  16:02:11
39Ambasador Katarzyna Pakulska Katarzyna PakulskaAdalight-Arealamp Drużynowe Mistrzostwa Polski Amatorów MTB 27.08.2017ZŁOTO  01:01:12
40Ambasador Katarzyna Pakulska Katarzyna PakulskaAdalight-Arealamp Mazovia MTB Marathon Puławy 15.06.2017ZŁOTO  01:13:56
41Ambasador Katarzyna Pakulska Katarzyna Pakulska Adalight-Arealamp Mistrzostwa Polski w maratonie MTB 09.09.2017SREBRO  05:10:42
42Ambasador Katarzyna Pakulska Katarzyna Pakulska Adalight-Arealamp Puchar Mazowsza w maratonach MTB09.04.2017ZŁOTO  01:00:14
43Ambasador Katarzyna Pakulska Katarzyna Pakulska Adalight-Arealamp Korona Świętokrzyska Nowiny k. Kielc 18.06.2017SREBRO  02:41:19
44Ambasador Katarzyna Pakulska Katarzyna Pakulska Adalight-Arealamp MTB Cross maraton Kielce25.06.2017ZŁOTO  02:48:25
45Ambasador Katarzyna Pakulska Katarzyna Pakulska Adalight-Arealamp MTB Cross maraton Morawica16.07.2017ZŁOTO  01:54:08
46Ambasador Hovhannes Yazichyan Hovhannes YazichyanALEnergyWORLD POWERLIFTING CHAMPIONSHIP WUAP - PRAGUE 201721.10.2017ZŁOTOMasters do 100 kg210 kg
47Ambasador Katarzyna Staśkowska Katarzyna StaśkowskaALEnergyPuchar Polski w kulturystyce i fitness federacji WPF21.10.2017ZŁOTOms. bikini fitness 
48Ambasador Paweł Wójcik Paweł WójcikALEnergyBieg Chromika Mysłowice14.10.2017ZŁOTOM1635:06:00
49Ambasador Łukasz Godlewski Łukasz GodlewskiGodlewski RunnersParkowa 5x2 z Grupa Malbork17.09.2017BRĄZ Open00:37:19
50Ambasador Krzysztof Chomicz Krzysztof ChomiczHusaria Race TeamAarmageddon Challenge29.04.2017SREBRO  
51Ambasador Krzysztof Chomicz Krzysztof ChomiczHusaria Race TeamBieg Katorżnika12.08.2017BRĄZ ZŁOTA PODKOWA02:35:08
52Ambasador Krzysztof Chomicz Krzysztof ChomiczHusaria Race TeamPogrom Wichra19.08.2017SREBROOpen01:52:43
53Ambasador Krzysztof Chomicz Krzysztof ChomiczHusaria Race TeamPogrom Wichra19.08.2017ZŁOTOMunduowi01:52:43
54Ambasador Mateusz Dębski Mateusz DębskiRLTL ZTE RadomKrólewski Festiwal Wilanowa 5km10.08.2017ZŁOTOOpen00:15:57
55Ambasador Mateusz Dębski Mateusz DębskiRLTL ZTE RadomDrużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Radom 2000mprzeszkody 16.08.2017ZŁOTO  00:05:59
56Ambasador Mateusz Dębski Mateusz DębskiRLTL ZTE RadomIX Memorial im. Krzysztofa Wolińskiego w Skarżysku Kamiennej 23.09.2017ZŁOTOOpen00:33:42
57Ambasador Mateusz Dębski Mateusz DębskiRLTL ZTE Radom23. Ogólnopolski Bieg uliczny w Mielcu 3km29.09.2017SREBROOpen00:08:34
58Ambasador Mateusz Dębski Mateusz DębskiRLTL ZTE Radom Mistrdzostwa Polski w biegach górskich 4km30.09.2017ZŁOTO  00:17:30
59Ambasador Aleksandra Krause Aleksandra KrauseSzczeciński Klub Rowerowy GRYFUSVI Świdwiński szosowy maraton rowerowy19.08.2017ZŁOTO 04:11:33
60Ambasador Aleksandra Krause Aleksandra KrauseSzczeciński Klub Rowerowy GRYFUSII Maraton szosowy dookoła jeziora Miedwie13.05.2017BRĄZ 02:39:48
61Ambasador Aleksandra Krause Aleksandra KrauseSzczeciński Klub Rowerowy GRYFUSUltramaraton rowerowy im. Olka Czapnika10.06.2017BRĄZ 03:49:15
62Ambasador Aleksandra Krause Aleksandra KrauseSzczeciński Klub Rowerowy GRYFUSDrużynowa jazda na czas amatorskich zespołów kolarskich17.09.2017ZŁOTO 01:11:43
63Ambasador Aleksandra Krause Aleksandra KrauseSzczeciński Klub Rowerowy GRYFUSVII Supermaraton Jastrzębi Łaskich04.06.2017BRĄZ 02:30:28
64Ambasador Wiktor Stankiewicz Wiktor StankiewiczTeam Verge PolskaXC Pazur Lęborskiego Lwa w Lęborku23.09.2017BRĄZ  
65Ambasador Wiktor Stankiewicz Wiktor StankiewiczTeam Verge PolskaGarmin Mtb edycja I w Wejherowie24.09.2017SREBRO  
66Ambasador Wiktor Stankiewicz Wiktor StankiewiczTeam Verge PolskaMistrzostwa woj. Pomorskiego Cyclocross14.10.2017BRĄZ  
67Ambasador Karol Dziambor Karol DziamborTEOBIKE Racing TeamOgólnopolski wyścig w kolarstwie przłejaowym Hucisko21.10.2017BRĄZ Junior młodszy 
68Ambasador Karol Dziambor Karol DziamborTEOBIKE Racing TeamOrlen Puchar Polski Mikołów22.10.2017SrebroJunior młodszy 
69Ambasador Aleksandra Bujak Aleksandra BujakAZS Uniwersytet GdańskiXXXV Bieg Mazurka Dąbrowskiego w Będominie 5km24.09.2017BRĄZK 20-2900:25:19
70Ambasador Aleksandra Bujak Aleksandra BujakAZS Uniwersytet GdańskiXXX BIEG STOLEMÓW W GNIEWINIE 8 km03.06.2017BRĄZK 20-2900:36:57
przejdź na stonę Ambasadorów ALE #ALETEAM
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel