2014-11-17

"Wygraj z Mistrzami" - 5km w Pucharze DOZ Maratonu Łódź

W niedzielę 17 listopada odbył sie pierwszy bieg Pucharu DOZ Maratonu Łódź. O godzinie 10.00 na starcie stanęło blisko 300 zawodników! Najlepszy okazał się Paweł Manter, kóry dystans 5 kilometrów pokonał w 17minut i 43 sekundy. Najszybszą przedstawicielką płci pięknej została Katarzyna Downar z czasem 22:36.

Wszystkim zawodnikom należą się gratulacje! Mimo mroźnej aury na terenie Arturówka panowała gorąca atmosfera. Bardzo możliwe, że przyczyniły się do tego także termoaktywne ocieplane ALE czapeczki, które rozdaliśmy wraz z numerami startowymi.

Szczególne uznanie należy się Tym, którzy w ramach akcji "Wygraj z Mistrzami" dobiegli na metę przed naszymi ambasadorami -Karoliną Jarzyńską i Danielem Formelą! Mistrzowie ruszyli 4 minuty po starcie i pełnili funkcję "ruchomej mety". Startujący, którzy nie dali się dogonić dostali ALE nagrody niepsodzianki.

Zapraszamy na naszego FB, do obejrzenia fotogalerii.