ALE & SKYRUNNING 2018

ALE Strategicznym Parterem Technicznym Ligi Biegów Górskich Dare 2b, Parterem Technicznym Pucharu Polski Skyrunning 2018 oraz Parterem Technicznym reprezentacji Skyrunning Polska na Mistrzostwa Świata 2018!

undefined


Takiego skupiska Ambasadorów ALE świat jeszcze nie widział. Już od wiosny 2018 wspieramy działania Skyrunning Polska i wszystkie imprezy cyklu Pucharu Polski Skyrunning… ALE aż 6 osób w reprezentacji Polski?! To dużo więcej niż oczekiwaliśmy.


Ambasadorzy ALE, którzy znaleźli się w składzie reprezentacji to: Iwona Januszyk, Kinga Kwiatkowska (dołączyła do nas po zwycięstwie w UltraJanosiku 110 km), Dominika Wiśniewska-Ulfik, Michalina Mendecka, Katarzyna Golba i Krzysztof Bodurka.

 Dodatkowo na zawody pojechała też nasza Ambasadorka Olga Łyjak, która startowała indywidulanie i ze szczegółami opisała, jak wymagające i niebotycznie trudne były te zawody.


undefined


Polecamy wpis Olgi Łyjak na blogu biegamwgorach.pl


Skyrunning Polska miał niełatwe zadanie stworzenia grupy najlepszych biegaczy w Polsce, by wspólnie jako jeden zespół, reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Udało się! Po pierwszym dniu, jako drużyna, zajmowaliśmy trzecią lokatę wśród wszystkich krajów! Ultratrudne warunki pogodowe wykluczyły kilku naszych reprezentantów, ALE wróciliśmy z tarczą i ogromną dumą!! Dziękujemy!


Końcowe wyniki naszej Reprezentacji znajdziecie tutaj.


Wpaniałe zdjęcia z wyjazdu: Jacek Deneka / UltraLovers


Ogromne podziękowania dla Paweł Raja (Skyrunning Polska) za cierpliwe oczekiwanie na nasze wsparcie oraz organizacje wyjazdu i ojcowską troskę nad uczestnikami tej walki!


ALE DLACZEGO ALE

Z nieukrywaną dumą i radością możemy się już chwalić, że w sezonie 2018 marka ALE obecna była na Pucharze Polski Skurunning oraz w Lidze biegów górskich, która obejmuje blisko 150 imprez i prawie 100 tysięcy uczestników. Jesteśmy bowiem Strategicznym Parterem Technicznym Ligi Biegów Górskich Dare 2b Parterem Technicznym Pucharu Polski Skyrunning 2018 Parterem Technicznym reprezentacji Skyrunning Polska na Mistrzostwa Świata w Szkocji 2018


100% Reprezentacji Polski (Juniorzy) na to Ambasadorzy ALE!


undefined
Od lewej: Błażej Knutelski, Kacper Kościelniak, Łukasz Bachleda, Kamil Gałdyn.


100% żeńskiej Reprezentacji Polski (Seniorki) na ME Skopje to Ambasadorki ALE!


undefined
Od lewej: K. Golba (AZS-AWF Katowice, D. Wiśniewska-Ulfik (SKB Kraśnik), M. Mendecka (MOSiR Łaziska Górne). Fot. Artur Czempas - Athletic Lifestyle


Skyrunning Polska

Oficjalny partner Międzynarodowej Federacji ds. Biegów Wysokogórskich – International Skyrunning Federation – ISF, która reprezentuje biegi typu skyrunning (powyżej 2000 m.n.p.m na na trudnym, wymagającym terenie). Obecnie cztery dyscypliny (Sky, Ultra, Vertical, Extreme) definiują sport, który nie jest oparty wyłącznie na dystansie, lecz przede wszystkim na stopniu trudności, definiowanycm przez dwa wyznaczniki: vertical climb (stopień przewyższenia) oraz skomplikowania trasy.

Do International Skyrunning Federation przynależy 35 państw członkowskich. ISF należy do International Climbing and Mountaineering Federation – UIAA, która jest oficjalnie uznawana przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski.

Liga Biegów Górskich Dare2B
Znana biegaczom klasyfikacja, funkcjonująca od 2009 roku. Projekt adresowany jest do wszystkich miłośników biegów górskich z polski jak i z zagranicy, zarówno amatorów jak i zawodników wyczynowych, którzy wystartują minimum w jednych z biegów, wchodzących w skład Ligi. Liga Biegów Górskich Dare 2b to około 150 zawodów, rozgrywanych na terenie Polski. Do końcowej klasyfikacji liczy się 12 najlepszych wyników danego zawodnika.

#alewspiera #aleteam #alenergy

Kontakt

Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
*pole obowiązkowe
Dziękujemy za kontakt.
Wiadomość została wysłana pomyślnie.