ALE Wspiera uczestników DOZ Maraton Łódź 2019

Pakiet Startowy 9,90 plus rabat na produkty ALE dla każdego uczestnika DOZ Maraton Łódź 2019

undefined

Ford Fiesta za rekord trasy
Marka Ford ufundowała nagrodę w postaci Forda Fiesta w kolorze Race Red dla zwycięzcy maratonu, który poprawi rekord (Mężczyźni 2:10:02, Kobiety 2:26:45) W przypadku gdy rekord zostanie poprawiony przez zawodnika i zawodniczkę, nagrodę odbierze ta osoba, która poprawi rekord o większą liczbę sekund.


DOZ Maraton Łódź jako pierwszy bieg uliczny w Polsce uzyskał certyfikat IAAF (Silver Label Road Race), ponadto na przestrzeni lat został członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Biegów Ulicznym (AIMS) oraz 5-gwiazdkowym maratonem wg standardów Europejskiej Federacji Lekko Atletycznej (EAA).

ALE Dlaczego DOZ Maraton Łódź?
Nowy DOZ Maraton Łódź - największe wydarzenie biegowe to impreza, na której nie może Cię zabraknąć! Nowa szybsza trasa, pakiety ALE dla uczestników, udział znakomitych Ambasadorów (Olimpijczycy rywalizujący w sztafetach zimowej i letniej) oraz Goście Specjalni...
Ambasadorzy ALE i Goście Specjalni na DOZ Maraton Łódź

undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined 
undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined

Na trasie DOZ Maratonu pojawi się blisko 7 tysięcy osób oraz 50 Ambasadorów ALE, którzy w ubiegłym roku zdobyli ponad 400 medali w różnych dyscyplinach. Biec z nami będą zarówno medaliści i mistrzowie w biegach płaskich i górskich, ale też mistrzyni Europy w sportach sylwetkowych czy Przyjaciele ALE - Twórcy Ligi Biegów Górskich, cyklu imprez City Trail czy Festiwalu Biegu Rzeźnika.

Spośród Ambasadorów ALE spotkać się będzie można z w sobotę z Piotrem Suchenią, który przeszedł do historii zwyciężając Antarctic Ice Marathon i North Pole Marathon, dwa królewskie dystanse na biegunie północnym, jak i południowym. Do tej pory stawał na podium maratonów na wszystkich kontynentach, z wyjątkiem Afryki i tylko tego miejsca brakuje mu do uzupełnienia “korony maratonów”. Piotr Suchenia biega maratony od 2002 roku.

undefined

Piotr Suchenia – spotkanie o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej Atlas Arena poziom -1

Kolejnym Ambasadorem, który dzień po maratonie leci zdobywać dwa 8-tysięczniki na jednej wyprawie w projekcie "2x8000m in 14 days challenge” jest Magda Gorzkowska - reprezentantka Polski w lekkiej atletyce specjalizująca się w biegu na 400 m. najmłodsza Polka w historii i pierwsza Olimpijka na Mount Everest. Jej planem na najbliższe lata jest zdobycie 14 najwyższych szczytów Ziemi zwanych Koroną Himalajów i Karakorum oraz dokończenie projektu Korony Ziemi.

undefined

Magdalena Gorzkowska - spotkanie o godzinie 15:00 w sali konferencyjnej Atlas arena - poziom 1

undefined

Ambasadorzy DOZ Maraton / Sztafety Olimpijczyków
Na trasie biegu maratońskiego wystartują bardzo ciekawe dwie sztafety: OLIMPIJCZYCY ZIMOWI i OLIMPIJCZYCY LETNI. Szykuje się zatem wspaniała rywalizacja gwiazd sportu. Która sztafeta wygra? Zobaczymy 7 kwietnia.

Kapitanem “ZIMOWYCH” jest Mariusz Siudek - trzykrotny Olimpijczyk medalista Mistrzostw Świata i Europy w łyżwiarstwie figurowym a kapitanem “LETNICH” jest Robert Korzeniowski czterokrotny Mistrz Olimpijski w chodzie sportowym. Olimpijczyków Zimowych - jako tych mniej wybieganych będzie wspierał na pierwszej zmianie Yared Shegumo- nasz Vice Mistrz Europy w maratonie.

Kolejne zmiany Olimpijczyków Zimowych to: wspomniany Mariusz Siudek, Dorota Siudek, Zbigniew Bródka (Mistrz Olimpijski w łyżwiarstwie szybkim), Katarzyna Bachleda-Curuś (medalistka olimpijska w łyżwiarstwie szybkim) a na ostatniej zmianie wspaniały biathlonista-v-ce Mistrz Olimpijski Tomasz Sikora. Lista Olimpijczyków Letnich to Monika Pyrek - olimpijka z Sydney, Aten, Pekinu i Londynu, Marek Plawgo sprinter i płotkarz, Adam Andrzej Wiercioch szermierz, szpadzista, wicemistrz olimpijski oraz Grzegorz Sudoł Trzykrotny olimpijczyk.

undefined

Robert Korzeniowski
Czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy. Pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego najbardziej utytułowany polski sportowiec.


undefined

Dominika Stelmach
Złota medalistka na mistrzostwach Polski w maratonie 2017. Triumfatorka Wings for Life 2015, 2016, 2017, 2018. Wicemistrzyni Świata w długodystansowym biegu górskim.


undefined
Zbigniew Marcin Bródka
Mistrz olimpijski, specjalizujący się na dystansie 1500 m, olimpijczyk. Pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim oraz mistrzostwo olimpijskie na tym dystansie.

undefined

Tomasz Sikora
Uczestnik igrzysk olimpijskich 1994, 1998, 2002, 2006 i 2010, srebrny medalista olimpijski, indywidualny mistrz i wicemistrz świata, brązowy medalista mistrzostw świata w drużynie, 6-krotny mistrz Europy i zarazem 13-krotny medalista mistrzostw Europy. Trener reprezentacji Polski w biathlonie.


undefined

Dorota i Mariusza Siudek
Trzykrotni Olimpijczycy - Nagano, Turyn, Salt Lake City. Srebrni i brązowi medaliści Mistrzostw Europy. Brązowi medaliści Mistrzostw Świata.

undefined
Monika Pyrek
Olimpijka z Sydney, Aten, Pekinu i Londynu. Trzykrotna medalistka mistrzostw świata oraz wicemistrzyni Starego Kontynentu z 2006 roku.


undefined

Grzegorz Sudoł
Trzykrotny olimpijczyk (Ateny, Pekin, Londyn), brązowy medalista mistrzostw świata oraz srebrny medalista mistrzostw Europy.


undefined
Marek Plawgo
Sprinter i płotkarz. Rekordzista Polski 400 m przez płotki. Na igrzyskach olimpijskich w Atenach (2004) zajął 6. miejsce.

undefined
Piort Długosielski
Uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Sydney (2000) członek reprezentacyjnej sztafety 4 x 400 m, która zajęła tam 6. miejsce.

Pakiety ALE na DOZ Maraton Łódź 2019
W tym roku wspieramy uczestników DOZ Maraton produktami ALE w pakietach startowych oraz na punktach bufetowych na terenie tras. Dla zawodników z potwierdzoną płatnością na dystansach: Maraton, 10K Run i Sztafety Ekiden przygotowaliśmy między innymi kody rabatowe, umożliwiające zakup:

ZESTAWU STARTOWEGO ALE (wartość 38,93 zł) w cenie 9,90 PLUS WYBRANE PRODUKTY ALE z RABATEM 20%Koszt dostawy pakietu: 4,99 zł (przy zamówieniu o wartości min. 99 zł dostawa FREE). Jak uzyskać kod na Pakiet Startowy ALE piszemy niżej.

undefined

undefined

Produty objęte rabatem z kodem na DOZ Maraton: PreWorkout, Żele Energetyczne, DOZ ACTIVE LIVEFORM, MagneUp Shot, Chlorella, Batony ALE ENERGY RAW, Żelki ALE ENERGY JELLIES oraz nowość: ALE Multivitamin + Electrolytes tabletki musujące.


Jak odebrać kod na Pakiet Startowy ALE?
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w sklepie alenergy.eu - załóż je z wyrażeniem zgody na SMS oraz e-mail Newsletter a następnie napisz na adres kontakt@alenergy.eu, podając w treści wiadomości: imię, nazwisko i nr startowy

Jeśli posiadasz już konto w sklepie alenergy.eu i posiadasz wyrażoną zgodę na SMS oraz e-mail Newsletter, napisz na adres kontakt@alenergy.eu, podając w tytule wiadomości:
imię, nazwisko i nr startowy

Po zweryfikowaniu poprawności danych prześlemy w odpowiedzi kod rabatowy w czasie nie dłuższym niż 4 dni robocze. Zwróć uwagę na zgodę na wysyłanie e-mail Newslettera - bez tego nie możemy wysłać kodu. Otrzymany kod należy wprowadzić na stronie alenergy.eu/code Kody rabatowe na pakiety Startowe ALE na DOZ Maraton Łódź 2019 ważne do 7 maja 2019 r.


Follow #alewspiera #dozmaraton #mocbiegania #aleteam #alenergy



Kontakt

Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
*pole obowiązkowe
Dziękujemy za kontakt.
Wiadomość została wysłana pomyślnie.