Batony 3 Dodatkiem FREE :)

Na co pozwalamy sobie z miłości do siebie? Czy czekoladowy batonik może mieć pozytywny wpływ na proces kształtowania naszej sylwetki? Czy zastąpienie standardowego posiłku słodką przekąską może okazać się kluczem do skutecznej zmiany swojego wyglądu i samopoczucia?

undefined

Czy baton może mieć pozytywny wpływ na proces kształtowania naszej sylwetki?
W trakcie tworzenia formy na lato prawdopodobnie nie. Co innego, jeśli interesuje Cię osiągnięcie formy na lata. Dlaczego tak?

Powszechnie wiadomo, że pozwolenie sobie na słodką przekąskę po ciężkim treningu pomoże uzupełnić nadwątlone zapasy mięśniowego i wątrobowego glikogenu. Dlaczego jednak warto (podkreślamy, że warto!) raz na jakiś czas wybrać batonik zamiast worka ryżu jako źródła węglowodanów?

Nie od dziś wiadomo, że większość diet jest nieskuteczna, ponieważ stosowane są zbyt krótko. Aby nowy styl żywienia stał się nawykiem, nie może być katorgą. Zastąpienie standardowego posiłku słodką przekąską korzystnie wpłynie na układ nagrody i biochemię mózgu. Taki prosty zabieg może okazać się kluczem do skutecznej zmiany swojego wyglądu i samopoczucia.

Jak często można sobie na to pozwolić? Z jakich produktów korzystać i jakie dodatkowe korzyści przyniesie urozmaicenie jadłospisu słodkościami? Odpowiedzi na te i inne pytania przedstawimy w kolejnym artykule Karola Gołębiewskiego na naszym blogu.

A wiecie, że Batony 3 są dodatkiem FREE do zestawu 10 żeli ALE?
Oczywiście z opcją wyboru smaku żeli. To dobra okazja aby spróbować trzech naszych witaminowych batonów zbożowych. Są dobrym źródłem węglowodanów, magnezu, witamin A, C, D oraz witamin z grupy B.

undefined

Węglowodany to podstawowy składnik energetyczny w naszej diecie. Stanowią najważniejsze źródło energii m.in. dla intensywnie pracującego mózgu czy mięśni. Regularne dostarczanie w okresie intensywnej pracy umysłowej pozwala na uniknięcie spadków poziomu energii oraz pozwala uniknąć napadów wilczego głodu. Dostarczane w trakcie wysiłku pozwalają utrzymać odpowiednią intensywność treningu do samego końca.

Wyselekcjonowane węglowodany zapewnią dostarczenie szybkiego zastrzyku energii a z drugiej strony pozwolą na utrzymanie długotrwałego efektu energetycznego poprzez stopniowe uwalnianie węglowodanów złożonych z pozostałych źródeł.

Witaminy i magnez korzystnie działają na układ nerwowy oraz układ ruchu (mięśnie, kości). Witaminy B1, B2, B6 wraz magnezem wpływają na prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu nerwowego. Magnez pozwala obniżyć uczucie zmęczenia i znużenia, a wraz z witaminą D przyczynia się do utrzymania zdrowia kości i zębów. Witamina C oraz witamina A posiadają silne właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu korzystnie wpływają m.in. na stan błon śluzowych, skóry i chrząstek oraz regulują działanie układu odpornościowego.

Ponadto, witamina C współdziała z magnezem i witaminami z grupy B przyczyniając się do prawidłowego metabolizmu energetycznego. Regularne spożywanie batonów podczas wysiłku czy intensywnego dnia w pracy pozwala na skuteczne zabezpieczenie organizmu przed spadkiem energii.

DOZ Active Baton Energetyczny to nie jest zwykły baton zbożowy. To unikalne połączenie jakości i smaku. Lekkostrawny - w produkcji wykorzystywane są surowce najwyższej jakości, a sama produkcja odbywa się w fabryce działającej w oparciu o najwyższe standardy GMP. Baton może być wykorzystywany przez wegetarian jako uzupełnienie diety w składniki energetyczne oraz witaminy, w tym witaminę D, która występuje w niewielkiej ilości w diecie wegańskiej.

ALE DLACZEGO DOZ?
Batony DOZ Active to znana i sprawdzona formuła batonów energetycznych ALE Bar 1.0, dystrybuowanych do tej pory na platformie DOZ.pl oraz w aptekach na terenie całej Polski. Teraz dostępna też u nas.

Kontakt

Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
*pole obowiązkowe
Dziękujemy za kontakt.
Wiadomość została wysłana pomyślnie.