DOZ Active i ALE BLIŻEJ AKTYWNYCH

Nowe, ALE znane produkty w ofercie. Spalacz tłuszczu i przedtreningówka w jednym, Multiwitamina oraz Batony Energetyczne, ALE takie bardzo smaczne :)

undefined

ALE DLACZEGO DOZ ACTIVE?
DOZ Active to sprawdzone i bardzo dobrze znane produkty oparte o formuły ALE, które dostępne były do tej pory na platformie DOZ.pl. Poniżej lista produktów, które dostępne są już u nas:

DOZ Shape czyli wzbogacony ALE Shape!
Spalacz Tłuszczu i Przedtreningówka w jednym.

undefined

DOZ Shape wspomaga proces redukcji masy ciała osób aktywnych. Zalecany podczas intensywnych programów odchudzających. Synergia działania składników aktywnych i 6 ekstraktów roślinnych warz z chromem oraz kofeiną, skuteczniej wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, niż działanie poszczególnych składników z osobna.

Formuła Shape
Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej
Pomaga w okresie osiągania wagi startowej.
Usuwa uczucie zmęczenia.

Kofeina, guarana oraz Yerba Mate pobudzają wydzielanie adrenaliny i noradrenaliny, zwiększając aktywność lipazy hormonozależnej (HSL), głównego enzymu odpowiedzialnego za rozkładanie tkanki tłuszczowej. Kofeina wydłuża czas działania lipazy a składniki aktywne Yerba Mate opóźniają opróżnianie żołądka. Wyciąg z zielonej herbaty, który dostarcza dodatkowo epigalokatechiny (EGCG - związki hamujące rozpad noradrenaliny i adrenaliny) sprawia, że wydzielane przez organizm adrenalina i noradrenalina działają dłużej. Cała formuła została wzbogacona wyciągiem z czarnego pieprzu, który zwiększa wchłanianie składników aktywnych z przewodu pokarmowego do krwi.

DOZ Shape skutecznie zwiększa poziom przemiany materii oraz zwiększa uwalnianie kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej do krwi. Dzięki zastosowaniu przed lub w trakcie aktywności fizycznej o charakterze tlenowym, przyczynia się do zwiększenia wykorzystania tłuszczu jako źródła energii, a tym samym prowadzi do redukcji ilości tkanki tłuszczowej. Spożywanie formuły Shape może przyczynić się dodatkowo do obniżenia ilości wchłanianych tłuszczów z przewodu pokarmowego przy jednoczesnym zwiększeniu ich wykorzystania podczas wysiłku fizycznego.

undefined

DOZ LIVEFORM (ALE NutriPack) to kompleksowa formuła wysoko przyswajalnych witamin, minerałów i ekstraktów roślinnych, wzbogaconych o naturalne substancje fizjologicznie czynne. Składniki aktywne pobudzają do działania w ciągu dnia oraz wspomagają wieczorne wyciszenie i regenerację organizmu podczas snu.

DOZ LIVEFORM uzupełnia niedobory witamin i związków mineralnych w organizmie.

Likwiduje stany przemęczenia fizycznego i umysłowego.

Wspiera okres intensywnego wysiłku fizycznego, umysłowego i proces rekonwalescencji

To unikalna mieszanka składników fizjologicznie czynnych zawarta w dwóch formułach MorningPack i EveningPack wspomagających organizm w okresach intensywnego wysiłku fizycznego i umysłowego. Prawidłowa zawartość witamin i związków mineralnych w organizmie jest kluczowa dla osiągnięcia optymalnego stanu zdrowia. Witaminy i biopierwiastki pełnią w organizmie rolę regulatorów procesów metabolicznych, wspomagają procesy regeneracji i rozwoju komórek, wywierają działanie antyoksydacyjne oraz zapewniają prawidłową pracę układu nerwowego, układu krwionośnego oraz mięśni. Formuły MorningPack i EveningPack to specjalnie wyselekcjonowane składniki odżywcze o najwyższej bioprzyswajalności.

Pobudzający Morning Pack ma za zadanie uzupełniać niedobory witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i wodzie, jak również aktywizować organizm do działania poprzez substancje fizjologicznie czynne zawarte w wyciągu z buraka i w korzeniu żeń-szenia. Wyciąg z buraka, jako naturalne źródło antyoksydantów oraz azotynów, wywiera działanie antyoksydacyjne oraz wspomaga przemiany tlenowe organizmu. Naturalne azotyny zawarte w wyciągu z buraka po przekształceniu w tlenek azotu, wywierają efekt rozszerzający naczynia krwionośne zwiększając przepływ krwi i dotlenienie tkanek. Wyciąg z żeń-szenia uważany jest na tzw. adaptogen. Ginsenozydy zawarte w wyciągu z żeń-szenia mają za zadanie zwiększyć tempo przemian metabolicznych pozwalając jednocześnie na lepszą adaptację do wysiłku fizycznego i umysłowego Zwiększenie przepływu krwi przez tkanki w połączeniu z aktywizującym działaniem żeń-szenia naturalnie pobudza organizm pozwalając na lepsze radzenie ze stresem i trudami codziennego dnia. Formuła została wzbogacona wyciągiem z czarnego pieprzu, który zwiększa wchłanianie składników aktywnych z przewodu pokarmowego do krwi. Dodatkowo witaminy C, D, E, A, B1, B3, B5, B6, B12, biotynę i kwas foliowy.

Regenerujący Evening Pack zalecany jest do spożywania wieczorem. Jego zadaniem jest uzupełnienie diety w kluczowe biopierwiastki oraz substancje fizjologicznie czynne zawarte w odżywczej chlorelli. Evening Pack dostarcza starannie wybrane biopierwiastki o wysokim stopniu przyswajalności, które spożywane na wieczór pozwalają na efektywne uzupełnienie start zachodzących w ciągu dnia. Chlorella, jako naturalna alga, dostarcza do organizmu szereg aminokwasów, naturalne enzymy, antyoksydanty i biopierwiastki oraz stanowi źródło kwasów omega-3, dzięki czemu skutecznie wspomaga regenerację organizmu. W celu zwiększenia skuteczności działania, EveningPack został wzbogacony o wyciąg z melisy lekarskiej, który działa tonizująco i uspokajająco zmniejszając napięcie mięśniowo-nerwowe i poziom stresu pod koniec dnia. Uzupełnienia też dietę w kluczowe minerały, takie jak: żelazo, cynk, mangan, miedz, jod, chrom i selen.

DOZ ACTIVE Batony energetyczne musli w mlecznej czekoladzie. ALE to trzeba zjeść aby poczuć tę radość.


DOZ LIVEFORM – Multiwitamina w formule Morning & Evening Pack – witaminy, minerały i ekstrakty roślinne formuły ALE Nutri Pack


undefined

Zbożowy baton witaminowy DOZ Active to dobre źródło węglowodanów, magnezu oraz witaminy A, C, D oraz witamin z grupy B. Zalecany jest wszystkim osobom aktywnym. Węglowodany to podstawowy składnik energetyczny w naszej diecie. Stanowią najważniejsze źródło energii m.in. dla intensywnie pracującego mózgu czy mięśni. Regularne dostarczanie w okresie intensywnej pracy umysłowej pozwala na uniknięcie spadków poziomu energii oraz pozwala uniknąć napadów wilczego głodu. Dostarczane w trakcie wysiłku pozwalają utrzymać odpowiednią intensywność treningu do samego końca.

Wyselekcjonowane węglowodany zapewnią dostarczenie szybkiego zastrzyku energii a z drugiej strony pozwolą na utrzymanie długotrwałego efektu energetycznego poprzez stopniowe uwalnianie węglowodanów złożonych z pozostałych źródeł.

Witaminy i magnez korzystnie działają na układ nerwowy oraz układ ruchu (mięśnie, kości). Witaminy B1, B2, B6 wraz magnezem wpływają na prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu nerwowego. Magnez pozwala obniżyć uczucie zmęczenia i znużenia, a wraz z witaminą D przyczynia się do utrzymania zdrowia kości i zębów. Witamina C oraz witamina A posiadają silne właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu korzystnie wpływają m.in. na stan błon śluzowych, skóry i chrząstek oraz regulują działanie układu odpornościowego.

Ponadto, witamina C współdziała z magnezem i witaminami z grupy B przyczyniając się do prawidłowego metabolizmu energetycznego. Regularne spożywanie batonów podczas wysiłku czy intensywnego dnia w pracy pozwala na skuteczne zabezpieczenie organizmu przed spadkiem energii.

DOZ Active Baton Energetyczny to nie jest zwykły baton zbożowy. To unikalne połączenie jakości i smaku. Lekkostrawny - w produkcji wykorzystywane są surowce najwyższej jakości, a sama produkcja odbywa się w fabryce działającej w oparciu o najwyższe standardy GMP. Baton może być wykorzystywany przez wegetarian jako uzupełnienie diety w składniki energetyczne oraz witaminy, w tym witaminę D, która występuje w niewielkiej ilości w diecie wegańskiej.

#alewspiera #alebliżej

Kontakt

Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
*pole obowiązkowe
Dziękujemy za kontakt.
Wiadomość została wysłana pomyślnie.