MAPA WYSP RABATOWYCH

DOBRE I SPRAWDZONE WSPARCIE SUPLEMENTACYJNE TO PODSTAWA. A KUPIONE TANIEJ ALBO Z DARMOWĄ DOSTAWĄ, TO JUŻ SKARB. MAPA SKARBÓW ALE JEST TU.

GDZIE LEŻĄ WYSPY RABATOWE ALE?
Jeśli dotarliście aż tutaj, wiemy, że szukacie dobrych produktów w jeszcze lepszej cenie. Wiadomo, że dobre, polecane i sprawdzone wsparcie suplementacyjne to podstawa, ALE wsparcie kupione taniej, to już prawdziwy skarb! Pomożemy go Wam odnaleźć na naszej mapie serwisu :)

undefined

Wyspa Nr. 1
RABAT ZA POLECENIE

Jeśli znasz już nasze produkty i uważasz, że warto je polecić – zrób to. Na stronie głównej znajduje się ilonka widoczna powyżej. Po wypełnieniu pól i wysłaniu polecenia, zarówno Ty jak i osoba, której nas polecisz, odbiorą maila z kodem rabatowym na zakup naszych produktów (żele i batony energetyczne, odżywki białkowe, witaminy i minerały, odżywki węglowodanowe, aminokwasy, napoje izotoniczne, kreatyna, przedtreningówka) z rabatem 20%

Wyspa Nr. 2
RABAT ZA PUNKTY LOJALNOŚCIOWE
Jeśli jesteś zalogowany(a) i posiadasz punkty lojalnościowe, pod listą produktów w koszyku, zobaczyć można okienko WYMIEŃ PUNKTY NA RABAT. Umożliwi to zamianę 300 pkt na jednorazowy rabat 40% i 200 pkt na rabat 30%. Warto więc kupować u nas i gromadzić punkty. Za każde wydane 5 zł w sklepie alenergy.eu otrzymujesz 1 punkt lojalnościowy. 10 punktów otrzymasz za każdą wydaną opinię o zakupionym produkcie a za zapisanie się na nasz newsletter 5 punktów.

undefined

Wyspa Nr. 3
RABATY UKRYTE W ZESTAWACH
Kupując produkty w zestawach otrzymujesz uzyskasz wyjątkowe ceny. Rabaty w zestawach przekraczają nawet 50%. Więcej produktów to jeszcze lepsze wsparcie przed, w trakcie i po wysiłku.

undefined 
undefined 
undefined 
undefined 
undefined  
undefined

SPRAWDZONE? ALE JAK?
Produkty ALE sprawdzamy w boju. Lista Ambasadorów marki jest długa i obfituje w ogromną ilość medali. W roku 2017 zgromadziliśmy ich ponad setkę, więc "100 przepisów oto jak zamienić białko w złoto, znajdziesz tutaj.

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ PRODUKTY ALE?
DOBRE BIAŁKO to PODSTAWA

Odżywka białkowa ALE WHEY wspomaga procesy regeneracji (naprawy mikrourazów mięśniowych powstałych podczas intensywnego wysiłku) oraz budowy siły i masy mięśniowej. Dodatkowo może być wykorzystywane również jako białko spożywane bezpośrednio po przebudzeniu lub wspomagające nocną regenerację oraz procesy anaboliczne zachodzące w takcie snu.

Więcej o właściwościach białka ALE dowiesz się z artykułu
"ODŻYWKA BIAŁKOWA A ŻYCIE WIECZNE. WHEY NOT?"


GAINER to GLIKOGEN
Odżywka Węglowodanowo-Białkowa ALE GAINER łączy węglowodany złożone z pełnowartościowym białkiem. Dodatkowo, receptura wzbogacona jest witaminami: C, B1, B2, B3, B6, B12 (dwie porcje dają 100% dziennego zapotrzebowania osoby dorosłej) oraz aminokwasami rozgałęzionymi BCAA, które są niezbędne dla właściwych procesów metabolicznych i blokowania procesów katabolicznych. To idealna formuła dla osób trenujących zarówno sporty siłowe, jak i wytrzymałościowe.

Więcej o właściwościach Gainera ALE dowiesz się z artykułu
"GAINER DLA AKTYWNYCH, ALE W STRESIE TEŻ"


GLUTAMINA CHRONI

Suplement Renestansu ALE GLUTAMINA wspiera wewnętrzny metabolizm, przyspiesza syntezę nowych białek mięśniowych, wspiera produkcję niektórych hormonów, w tym ważnego dla sportowców hormonu wzrostu, przyspiesza usuwanie amoniaku, wspiera odporność, uczestniczy w odbudowie uszkodzonych chrząstek stawowych czy skraca czas potrzebny do pełnej regeneracji mięśni po treningu sportowym. L-Glutamina ALE wzbogacona jest w każdej porcji w 100% dziennego zapotrzebowania osoby dorosłej w witaminę C oraz Cynk, aby jeszcze skuteczniej radzić sobie ze stresem oksydacyjnym.

Więcej o właściwościach Glutaminy dowiesz się z artykułu
"GLUTAMINA WSPARCIEM W WALCE “NA ŚMIERĆ I TYCIE"KREATYNA to SIŁA
Monohydrat kreatyny ALE CREATINE z dodatkiem witaminy B6 to niezbędny składnik suplementacyjny każdej aktynwje osoby. Pomaga zwiększyć siłę, masę mięśniową, wytrzymałość i sprawność ogólną. Dodatek Witaminy B6 (50% dziennego zapotrzebowania osoby dorosłej w każdej porcji) przyczynia się do utrzymaniu prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu oraz reguluje przemiany energetyczne, które zachodzą w okresie intensywnego wysiłku fizycznego. Kreatyna poprawia siłę i wytrzymałość, regeneruje po wysiłku, nawadnia komórki mięśniowe.

Więcej o właściwościach Glutaminy dowiesz się z artykułu
"KREATYNA JEST DLA KOBIET, ALE TAKICH SILNYCH"PREWORKOUT NA START
Przedtreningówka ALE CREATINE to formuła dla aktywnych fizycznie niezależnie od uprawianej dyscypliny! Połączenie Energy Matrix (kofeina i tauryna) oraz o NO-Buffer Matrix (beta-alanina, jabłczan kreatyny, jabłczan cytruliny oraz L-arginina) skutecznie pobudza i zwiększa zdolności wysiłkowe. Preworkout pobudza, zwiększa siłę (poprawia anabolizm) i "pompę mięśniową", zwiększa poziom energii i wytrzymałość, opóźnia moment wystąpienia zmęczenia, poprawia skupienie i nasila anabolizm.

Więcej o właściwościach PreWorkoutu ALE dowiesz się z artykułu
"ALE PRE WORKOUT TO WIĘCEJ NIŻ "KOP I POMPA"

ŻELE ENERGETYCZNE
Chyba nie trzeba przedstawiać ALE GEL – Okręt Flagowy marki ALE – to szybki zastrzyk energii przez węglowodany złożone, stopniowo uwalniające energię i dającę siłę do dalszego wysiłku. W idealny sposób dostarczą energię do pracujących mięśni, zwiększając ich wytrzymałość. W jednej saszetce (55,5 g) znajduje się 27,5 g lekkostrawnej maltodekstryny o bardzo wysokiej kaloryczności. ALE GEL Zasila energią pracujące mięśnie oraz redukuje uczucie zmęczenia.

Więcej o właściwościach ŻELI ALE dowiesz się z artykułu
"ŻEL ENERGETYCZNY. PALIWO NA BRAK SIŁ"

Kontakt

Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
*pole obowiązkowe
Dziękujemy za kontakt.
Wiadomość została wysłana pomyślnie.