CHLORELLA - NATURALNY DOPING DLA AKTYWNYCH

Więcej energii, szybsza regeneracja, detoks, większa objętość mięśni,redukcja tkanki tłuszczowej. ALE czy można naturalnie? Naturalnie, że można. Chlorella dla Aktywnych

undefinedChlorella – to w 60 % wysoko przyswajalne białko

Chlorella – to w 60 % wysoko przyswajalne białko (dziewiętnaście aminokwasów, stąd też jest równorzędne z białkiem zwierzęcym), najbogatsze znane źródło chlorofilu (50 razy więcej chlorofilu niż lucerna), przeciwutleniacze oraz mnóstwo niezbędnych i rzadkich mikro i makroelementów, a także czynnik obecny jedynie w chlorelli - CGF.

CGF - Chlorella Growth Factor pochodzi z jądra komórkowego chlorelli, składa się z aminokwasów, kwasów nukleinowych, peptydów i węglowodanów, jest wytwarzany podczas fotosyntezy, i umożliwia chlorelli czterokrotny wzrost w przeciągu 20-24 godzin.

CGF ma zdolność do odbudowy tkanki nerwowej

CGF pomaga w polepszeniu trawienia i zwiększeniu przyswajalności składników odżywczych. CGF przyspiesza wzrost przyjaznych bakterii jelitowych. A chlorofil korzystnie wpływa na błony śluzowe przewodu pokarmowego stanowiące naturalną barierę przed przedostawaniem się substancji toksycznych z przewodu pokarmowego bezpośrednio do krwiobiegu, czyli wspomaga i reguluje pracę układu pokarmowego oraz utrzymuje prawidłowy poziom ciśnienia krwi oraz cholesterolu.

Podnosi poziom energii

CGF zawiera kwas nukleinowy, który jest absorbowany na poziomie komórkowym. Sprzyja to wzrostowi energii, ponieważ odbiór i absorpcja kwasu nukleinowego z zewnętrznego źródła pokarmu zmniejsza ilość pracy, którą organizm musi wykonać wewnętrznie, aby syntetyzować RNA i DNA. Ten mechanizm działa na rzecz oszczędzania energii organizmu, dzięki czemu CGF jest bardzo skutecznym suplementem poprawiającym bilans energetyczny organizmu.

Szybsza regeneracja

CGF może znacznie zwiększyć tempo wzrostu i naprawy tkanek. Kwas nukleinowy zawarty w CGF pomaga w naprawie tkanek, czym przyspiesza regenerację po wysiłku fizycznym (dzięki dużej zawartości witamin i minerałów oraz aminokwasów – BCAA, czyli aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach, które są niezbędne w budowie tkanki mięśniowej). Co oznacza szybszą odbudowę mięśni.

Sprawność mięśni

Chlorella wpływa na sprawność mięśni. Zaobserwowano również zwiększenie rozmiaru włókien mięśniowych jak i samej masy tkanki mięśniowej – a w konsekwencji szybsze osiąganie celów sylwetkowych. Naprawa tkanek również ma miejsce w przypadku stanu zapalnego w ciele, oraz gojenia się ran.

Poprawa wydolności

Chlorella poprawia wydolność układu oddechowego podczas wysiłku fizycznego. Zawarta w Chlorelli witamina D, beta-karoten i chlorofil działają przeciwzapalnie w układzie pokarmowym. Korzystnie wpływa na perystaltykę jelit oraz pracę wątroby.

Wsparcie układu krwionośnego

Chlorella działa krwiotwórczo oraz wspomaga układ krwionośny. Chlorofil (budowa chlorofilu jest bardzo zbliżona do hemoglobiny), żelazo oraz witaminy z grupy B, wspierają produkcję czerwonych krwinek. Witamina B12 jest rzadko spotykana w warzywach i roślinach. Warunkuje podziały komórkowe, syntezę kwasów nukleinowych DNA i RNA oraz białek uczestniczących w ich budowaniu. Chlorella jest wegetariańskim źródłem witaminy B12.

Wsparcie regeneracji stawów i działania glukozaminy

Zawarty w Chlorelli CGF w umiarkowany sposób działa na uśmierzanie bólu w obrąbie układu kostnego i stawów (wspomaganie działania glukozaminy).

Detoks i Odchudzanie

Chlorella wspomaga funkcje detoksykacji - pomaga usuwać z organizmu toksyczne produkty przemiany materii oraz metale ciężkie. Jak wykazały badania chlorella wpływa na znacząca redukcję tkanki tłuszczowej.

CHLORELLA W TWOJEJ KUCHNI
Oferujemy Chlorellę w postaci proszku i tabletek.

Kontakt

Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
*pole obowiązkowe
Dziękujemy za kontakt.
Wiadomość została wysłana pomyślnie.