Jakie są najlepsze aplikacje do biegania?

Czy w Twojej siłowni brakuje wolnej bieżni? A może chcesz wykorzystać piękną pogodę za oknem i zacząć biegać na świeżym powietrzu? Zastanawiasz się, jakie są najlepsze aplikacje do biegania? Poznaj nasze podpowiedzi.

Darmowa aplikacja do biegania - dlaczego warto korzystać?
Na siłowni masz kontakt z wykwalifikowanymi trenerami personalnymi, którzy w każdej chwili skłonni są do pomocy i podpowiedzi, w jaki sposób i w jakim tempie ćwiczyć. Tymczasem podejmując decyzję o rozpoczęciu samodzielnych treningów na świeżym powietrzu, możesz poczuć, że jesteś zdany tylko na siebie. Czy to prawda? Niekoniecznie. Obecnie na rynku mamy dostęp do wielu gadżetów ułatwiających podejmowanie aktywności. Z łatwością znajdziesz najlepsze aplikacje do biegania, które zmotywują Cię do zwiększania poziomu i wydłużania dystansu. Wiele tego typu aplikacji możesz pobrać bezpłatnie. Z czasem pokochasz tę dziedzinę sportu i bieganie wejdzie Ci w nawyk.

Aplikacja licząca kilometry bez internetu - w jakich sytuacjach się sprawdzi?
Zdecydowałeś, że zaczynasz trening biegowy. Znalazłeś najlepsze trasy do biegania w swojej okolicy, przeczytałeś o tym, że dobrym pomysłem będzie wykonanie takiego treningu w lesie, ale po przybyciu na miejsce okazało się, że nie masz łączności z internetem?

Darmowa aplikacja do biegania:
Bieganie dla początkujących to aplikacja umożliwia wyznaczanie i nagrywanie trasy biegu oraz analizę treningu. Pokazuje dystans, prędkość, tempo, spalone kalorie oraz wysokość. Możesz nawiązać kontakt z innymi użytkownikami i podglądać swoje wyniki treningowe, co dodatkowo zmotywuje Was do podnoszenia poziomu. Aplikacja umożliwia dostęp do planów treningowych, dzięki czemu jesteś w stanie dobrze zaplanować swoją codzienną aktywność.

Sports Tracker to aplikacja na telefon mierząca przebyte kilometry, monitorująca aktywność i wyznaczająca plany treningowe. Aplikacja śledzi przebyty dystans, tempo, czas, prędkość oraz spalone kalorii. Co ciekawe, ma intuicyjny interfejs i interesujące dodatkowe funkcje takie jak: trener głosowy, automatyczne pauzowanie czasu podczas postoju, a także możliwość tworzenia grup i rankingów czy wyzwań z innymi użytkownikami.

Strava to polska aplikacja do biegania, która jest prosta w obsłudze i wygodna w użytkowaniu. W darmowej wersji pozwala na wyznaczanie i nagrywanie trasy biegu oraz analizę treningu. Udostępnia takie statystyki jak: dystans, prędkość, tempo, spalone kalorie czy wysokość. Możemy też konkurować i wzajemnie motywować się z innymi użytkownikami (a jest ich sporo, ponieważ aktualnie aplikacja ma ponad 10 mln pobrań)
Możesz skorzystać z aplikacji do biegania, które działają bez internetu. Z łatwością wgrasz różne mapy i będziesz posługiwać się nią w trybie offline. To idealne rozwiązanie również dla tych, którzy mają limit internetu i wykupiony pakiet może im nie wystarczyć. Teraz możesz biegać z dala od miasta. Wybierz najlepsze ścieżki biegowe i ciesz się bieganiem w różnych warunkach.

Bieganie dla początkujących - aplikacja do biegania
Początkujący szczególnie potrzebują motywacji. Wielu biegaczy umawia się na wspólne treningi, co dodatkowo zachęca ich do wyjścia z domu. Pomocna będzie także apka do biegania, która pozwala na monitorowanie przebytego dystansu, prędkości i ilości spalanych kalorii.

Telefon dzięki aplikacji monitoruje Twoje treningi. Masz możliwość porównania efektów i dostrzeżenia progresu, a to działa bardzo zachęcająco. Możesz wybrać aplikacje przydatne w górach. Interesują Cię bieganie po górach? Pamiętaj, że powinieneś stopniowo zwiększać poziom zaawansowania. Na początku znajdź swoje odpowiednie tętno. Bieganie po górach odłóż na później. Zacznij spokojnie. Wyznacz sobie konkretny cel, na przykład 20 minut wolnego biegu przeplatanego szybkim marszobiegiem. Stopniowo zwiększaj poziom i kontroluj tętno. Aby umilić sobie trening, słuchaj ulubionej muzyki i załóż dobrze dobrane słuchawki o biegania. Dowiedz się, jakie mięśnie pracują przy bieganiu. Skup się na pracy nóg, brzucha i pośladków oraz rąk.

Aplikacja do biegania - iPhone
Rozpoczęcie ćwiczeń to najlepsza decyzja, jaką możemy podjąć z myślą o naszym organizmie. Pobrane aplikacje dla biegaczy powinny być zgodne z posiadanym modelem telefonu. Jakie są najlepsze aplikacje dla biegaczy posługujących się iPhonem? Aplikacje do biegania - iOS to aplikacja, dzięki której uzyskasz informacje na temat prędkości biegu i liczby spalonych kalorii. Szybko ustalisz swoje efekty ćwiczeń, ponieważ będziesz miał dostęp do podsumowania wyników tygodniowych i miesięcznych.- aplikacja może zastąpić trenera personalnego. Daje Ci wgląd do statystyk dotyczących: dystansu, tempa i czasu treningu. Wskazówki możesz otrzymywać w formie głosowej - dzięki aplikacji zyskasz osobistego trenera, który będzie Ci towarzyszył podczas biegania na świeżym powietrzu. Będziesz mógł wyznaczyć sobie konkretne wyzwania, aby poprawić swój czas biegania lub dołączyć do różnych wyzwań w społeczności Adidas adidas Running by Runtastic - program do biegania umożliwi Ci znalezienie najlepszych tras i wcześniejsze ich zaplanowanie. Aplikacja zarejestruje Twoje tempo i odległość. Będziesz mógł ustawić swój tygodniowy plan treningowy i dążyć do realizacji wyznaczonego miesięcznego celu. - to kolejna aplikacja do mierzenia km i monitorowania aktywności fizycznej, która współpracuje z iPhonem. Łatwo możesz ustawić cele związane ze swoim treningiem, sprawdzać rodzaje codziennej aktywności i ich czas, ustalać, ile pozostało Ci do osiągnięcia celu, rejestrować swoje postępy i przechowywać oraz przeglądać dane z aplikacji.

Aplikacja do biegania - Android
Czy interesuje Cię aplikacja do mierzenia biegania na telefon z systemem Android? Zastanawiasz się, jak uzyskać najlepsze wsparcie podczas treningu? Podpowiadamy, jakie darmowe aplikacje do biegania pobrać.

Najlepsza aplikacja do biegania - Android

Jaka jest najlepsza aplikacja do biegania na Android? Oto przykłady.

  • możesz wchodzić w interakcje ze znajomymi i porównywać wyniki treningów. To program do biegania po polsku, który mierzy czas biegu, prędkość, dystans, ilość spalonych kalorii. Możesz wybrać swój rodzaj aktywności spośród wielu: bieganie, jazda rowerem, pływanie, aerobik, koszykówka czy piłka nożna. Aplikacja zawiera funkcję trenera głosowego. Podczas postoju możesz włączyć pauzę. Program łączy się z mediami społecznościowymi, dzięki czemu masz możliwość publikacji swoich wyników na Facebooku czy Instagramie. - to kolejna aplikacja do treningu biegowego idealna dla osób początkujących. Ma bardzo prosty interfejs. Użytkownik stopniowo odblokowuje kolejne poziomy. Instruktor informuje o tym, kiedy należy biec, a kiedy bieg zamienić w chód lub zrobić przerwę.- program daje możliwość rejestrowania swoich wyników i analizowania ich. Możesz porównywać wyniki z efektami znajomych. Takie polskie aplikacje do biegania nie wymagają znajomości języków obcych. Wybierasz spośród wielu aktywności takich jak: spacer, trening siłowy, fitness i wiele innych. Co ciekawe, dostępna jest także funkcja shoe-tracking, czyli liczenie poziomu zużycia butów. Właściwe obuwie pomoże Ci uniknąć kontuzji. Z łatwością dobierzesz stworzony przez specjalistów plan treningowy, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania.


Jak zacząć biegać - aplikacja dla początkujących


  • Jak zacząć biegać wykorzystując apki do biegania? To proste, wybierz program na smartfona do biegania dostosowany do swojego urządzenia. Aplikacje są darmowe i posiadają mnóstwo funkcji, dzięki czemu będą przydatne zarówno w treningu świeżaka, jak i weterana joggingu. Z czasem możesz dokupić wersję płatną, by zdobyć jeszcze więcej opcji. Program pomoże Ci zrobić dokładne pomiary, określić ilość spalanych kalorii i porównać wyniki ze znajomymi użytkownikami. Zyskasz motywację do wyjścia z domu, poprawisz swoją kondycję i pokochasz bieganie. Wypróbuj nasze powyższe propozycje i pamiętaj, że sport to zdrowie - im wcześniej zaczniesz, tym szybciej poznasz wspaniałe efekty, jakie zapewniają treningi biegowe.

Kontakt

Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
*pole obowiązkowe
Dziękujemy za kontakt.
Wiadomość została wysłana pomyślnie.