odżywki i suplementy dla sportowców

odżywki i suplementy dla sportowców

W naszej ofercie znajdziesz szereg
unikalnych produktów żywnościowych.

DOZkonałe Marki
Białka
Witaminy
Wzmocnienie
Regeneracja
Wsparcie dla aktywnych
Odchudzanie
Suplementy
Węglowodany
Energia
Zestawy
Batony
Nawodnienie
Napoje Izotoniczne
Akcesoria
Kosmetyki
Aminokwasy
Gainery
Minerały
Produkty naturalne
Koncentracja
Odporność
Pamięć
Witalność
Sprawność umysłowa
o nas
o nas

o nas

ALE Active Life Energy to marka wspierająca aktywnych, uświadamiając im korzyści płynące z regularnej aktywności oraz motywująca tych, którzy aktywni będą już za chwilę :) Jesteśmy częścią Grupy Pelion – największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce, jednej z największych zbudowanych od podstaw dzięki polskiemu kapitałowi po 1989 roku. W jej skład wchodzą między innymi marki DOZ, DOZ Maraton, Drogeria Natura i wiele innych.

czytaj więcej

produkty

ALE Active MagneUp Drink
ALE Active Recovery Drink
ALE Active Life Energy Multivitamin + Electrolytes
ALE Active Life Energry PowerUp
ALE Active Life Energy Shape
ALE Active Life Energy Gel
ALE Active Life Energy MagneUP
ALE Active Life Energy Muesli Bar Nut & Almond
ALE Active Life Energy MagneUp Shot
ALE Activ Life Energy HydroSalt
Energy For Skin Men
ALE Active Life Energy 27% Protein Bar
ALE Active Life Energy Gel Strawberry Banana
ALE Active Life Energy Thunder Gel
ALE Active Life Energy MagneUP + Vitamins
ALE Race Isotonic Drink
Energy For Skin Women
ALE Active Life Energy ShakerX

SKLEP INTERNETOWY Z ODŻYWKAMI I SUPLEMENTAMI DLA SPORTOWCÓW

Wybierz to, co najlepsze! W naszej ofercie znajdziesz szereg unikalnych produktów żywnościowych, takich jak: suplementy diety i specjalistyczne odżywki dla sportowców i osób aktywnych. Dzięki nim efektywność Twoich codziennych treningów stanie się znacznie większa, a proces regeneracji szybszy niż kiedykolwiek wcześniej.

czytaj więcej

ALE team

Poznajcie Ambasadorów ALENERGY i razem z nimi odkryjcie sportową pasję.

blog

Zanim zabierzesz się za treningi oraz układanie diety, warto poznać trochę teorii. Znajdziesz tutaj dużo informacji o składzie Twojego ciała, o najlepszych odżywkach na masę i suplementach wspomagających redukcję, a także o poszczególnych składnikach, które wspierają w treningu zarówno sportowców amatorów, jak i profesjonalistów.

ALE Team:

Jak się przygotować do Runmageddonu

 Czy masz już dość zwykłych ulicznych biegów, w których trasa jest prosta, nudna i przewidywalna? Lubisz wyzwania? Marzy Ci się odrobina adrenaliny i szukasz nowych wrażeń? Zaplanuj udział w Runmageddonie. Spędzisz aktywnie czas i zasmakujesz ekstremalnych warunków. Jak się przygotować do Runmageddonu - co należy wiedzieć, co należy zabrać ze sobą?

Białko – odżywki białkowe, aminokwasy, proteiny

Suplementacja w sporcie oraz okresach intensywnego wysiłku fizycznego pozwala łatwiej i skuteczniej pokryć zapotrzebowanie organizmu na konkretne składniki, co nie zawsze jest możliwe wyłącznie dzięki samej diecie. W sklepie alenergy.eu znajdziesz bardzo szeroki wybór specjalnych preparatów żywnościowych, takich jak batony proteinowe, dzięki którym możesz zwiększyć podaż białka i szybko zaspokoić głód, batony energetyczne i probiotyczne czy poręczne żele energetyczne, będące przydatnym zastrzykiem energii. Jednym z najczęstszych dodatków do diety osób uprawiających różne dyscypliny sportowe są odżywki dostarczające białko. Dlaczego? Jak wybrać odżywkę białkową dostosowaną do własnych potrzeb? 

Gainery

Gainery – odżywki węglowodanowo-białkowe Gainer to odżywka białko-węglowodanowa, w której składzie, obok białka znajdziesz proste i złożone węglowodany. Gainery dodatkowo mogą być wzbogacone innymi składnikami, takimi jak witaminy czy aminokwasy BCAA. W związku z tym, chcąc wybrać najlepszy na rynku gainer, należy najpierw określić własne potrzeby i zwrócić uwagę na to, czy skład produktu będzie w stanie im sprostać. Odżywki typu gainer mają różny stosunek białek do węglowodanów – warto mieć to na uwadze wybierając najlepszą odżywkę węglowodanową. Poza tym, pamiętaj, że najlepsze gainery cechują się wysoką przyswajalnością aminokwasów. Gainer, jako białkowy i węglowodanowy mix jest jednym z najczęściej stosowanych preparatów przez osoby intensywnie trenujące. 

BCAA – aminokwasy rozgałęzione

W przypadku osób aktywnych fizycznie, suplementacja i wspieranie diety specjalnymi preparatami żywnościowymi to czasami konieczność dla osiągnięcia pożądanych rezultatów treningowych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór preparatów marki ALE, wyróżniających się farmaceutyczną jakością. Proponujemy, między innymi, odżywki białkowe, ALE Whey, pomocne dla pokrycia zwiększonego zapotrzebowania na proteiny. ALE Whey to produkty zawierające białko serwatkowe. W naszej ofercie znajdziesz również batony proteinowe, doskonale sprawdzające się jako przekąska, na przykład, w sytuacji, kiedy nie masz czasu lub możliwości przygotowania posiłku z odpowiednią zawartością białka oraz gainery, czyli odżywki węglowodanowo-białkowe. W sklepie alenergy.eu dostępne są również suplementy zawierające aminokwasy rozgałęzione, znane jako BCAA. 

Jaki zegarek na ultramaraton wybrać?

Smartwatche coraz częściej zastępują klasyczne zegarki. Idealnie sprawdzają się podczas mierzenia wyników i postępów treningowych.

Co daje pływanie grzbietem?

Szukasz aktywności fizycznej, która nie tylko będzie kształtowała Twoją sylwetkę, przyczyni się do zrzucenia zbędnych kilogramów, ale też będzie sprawiała Ci przyjemność, a treningi nie będą przykrym obowiązkiem? W tym artykule wymieniamy zalety pływania grzbietem. Dlaczego warto poznać ten styl? Co daje pływanie grzbietem? Wyjaśniamy. 

Dieta przed Runmageddonem

Istnieje wiele mitów na temat wpływu odżywiania na wyniki treningowe. Sprawa staje się szczególnie istotna, gdy zamierzasz wziąć udział w ekstremalnym wyścigu i zależy Ci na dobrym wyniku. Chcesz osiągnąć szczyt swojej formy i uniknąć spadku energii. Jak powinna wyglądać prawidłowa dieta przed Runmageddonem? Co jeść, a czego unikać? Poznaj najważniejsze wskazówki na ten temat.

Izotonik dla biegacza. Czy warto?

Napoje izotoniczne, zwane potocznie izotonikami, cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród sportowców wyczynowych, jak również osób aktywnych, trenujących jedynie rekreacyjnie. 
dostępne na

dostępne na

DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL
DOZ.PL

Wszystkie produkty Alenergy dostępne są na stronie DOZ.pl

sprawdź

Kontakt

Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
Napisz do nas
*pole obowiązkowe
Dziękujemy za kontakt.
Wiadomość została wysłana pomyślnie.